Nieuws

Deze maand geen Trajectum in de bakken

De bakken in de faculteiten worden vandaag niet gevuld met een nieuwe editie van Trajectum. Afgelopen twee jaar verscheen het magazine elke tweede dinsdag van de maand. Maar ook Trajectum heeft moeten bezuinigen op personeelsformatie de afgelopen periode.
 
Om die reden kunnen we niet meer tien keer per jaar verschijnen. Hoe vaak we wel verschijnen in 2016 wordt op dit moment onderzocht, net als de verschuiving van werkzaamheden naar meer online-activiteiten. Daarvoor moet de huidige website van Trajectum eerst vernieuwd worden.
 
Op 8 december verschijnt het volgende nummer van Trajectum. In de tussentijd staan er dagelijks meerdere nieuwsberichten, blogs en achtergrondverhalen op de website www.trajectum.hu.nl