De overeengekomen wijzigingen betreffen aanpassingen in enkele docent- en managementfuncties en die van ondersteunend personeel zoals decanen en medewerkers gebouwbeheer.
Het college is tevreden met het behaalde onderhandelingsresultaat en heeft er vertrouwen in dat de voltallige CMR er mee instemt, zegt woordvoerder Floris Ran. Ook CMR-voorzitter Ferdinand van Wijk is verheugd met de uitkomst. ‘We hebben een maximale verbetering bereikt van het functiehuis en we zijn tevreden over de opstelling van het college van bestuur.’
Het stelsel werd vorig jaar ingevoerd, maar de CMR wilde dat het college het besluit alsnog ter instemming zou voorleggen. Omdat het college dit niet nodig vond, wendde de raad zich tot de landelijke geschillencommissie. Die stelde de CMR in december in het gelijk. College en raad spraken daarop af om over de bijstellingen te onderhandelen. Voor 1 mei moest er een akkoord liggen.
Het personeel zal na de definitieve besluitvorming op de hoogte worden gesteld van de veranderingen binnen het functiehuis en de gevolgen ervan. (GR)
Nieuws