Het internet van de Hogeschool Utrecht ligt er sinds vanochtend uit. Het ongemak treft de medewerkers en studenten van alle locaties: De Uithof, de faculteit Natuur en Techniek en de HU Amersfoort. Begin van de middag wordt geprobeerd het euvel te herstellen.
De vermoedelijke oorzaak is een defect aan de firewall die vervolgens het internet heeft uitgeschakeld. Gisteren waren er ook enkele storingen. Die konden snel gerepareerd worden.
UPDATE
De computerstoring zal nog de hele dag duren. Eerder verspreide berichten dat het euvel vanmiddag waarschijnlijk verholpen is, komen te vervallen.


Het is fijn om te weten dat de HU dit serieus neemt en dat ze meteen actie ondernemen! Goed werk!
Ik merkte gister al het e.e.a. met Osiris maar dat was gelukkig snel opgelost. Wel niet geheel doordacht dat al het internet van de HU centraal wordt geregeld. Een enkel foutje als dit legt dan direct alles lam.
verdomme onhandig dit!
Ben ik even blij dat ik vandaag niet naar school hoef…
Wat een dwaze actie zeg, McAfee en windows XP, beide enorm verouderd. Derde keer in een jaar tijd dat dit gebeurt. Iets met ezels en stenen?
Ben op afstudeer stage in Parijs en kan helaas niet op de webmail. Awesome. ICT afdeling, leer hier iets van aub. (windows 7, avast, hint hint)