Nieuws

Verkiezingssite verslikt zich in apostrof

De hapering duurde van donderdag 24 mei tot afgelopen dinsdagochtend. Oorzaak is een fout in de broncode van de verkiezingssite. Het gaat in totaal om drie personen: Magda Man in ’t Veld (personeelslijst bij de raad van de faculteit Educatie), Marije van ’t Oever (studentkandidaat voor de raad van de faculteit Maatschappij en Recht) en Hein van ’t Hof (medewerker voor de gemeenschappelijke opleidingscommissie Instituut Gebouwde Omgeving).
Personeel en studenten van de betreffende faculteiten en instituut zijn via een mail op de hoogte gesteld van de situatie. Degenen die geen stem hebben kunnen uitbrengen op de drie gedupeerde kandidaten en dit alsnog willen, kunnen zich wenden tot Karin Stroot van de Kiescommissie. Inmiddels heeft een persoon zich gemeld.
Magda Man in ’t Veld, vijfde op de personeelslijst van de AOB, overwoog een klacht in te dienen maar ziet daar vanwege de rompslomp van af. ‘Maar eigenlijk kan het niet. Het gevolg kan zijn dat de lijst waar ik op sta minder stemmen krijgt waardoor de laatste kandidaten niet verkozen worden.’ (GR)