Nadat vrijdagmiddag onverwacht waterschade ontstond, probeert de HU het onderwijs in het PL97-gebouw zoveel mogelijk om te zetten naar online onderwijs. De verwachting is dat het gebouw veertien dagen gesloten blijft.
Verdere details over de oorzaak en omvang van de waterschade ontbreken nog. Meer informatie zal later dit weekend worden gepubliceerd op interne websites EENHU en MyHU.
Veel medewerkers die in het gebouw werkzaam zijn, krijgen op zaterdag een oproep van hun leidinggevende dat ze maandag onder begeleiding hun spullen kunnen ophalen. Verwachting is dat op zondag meer informatie zal komen, als het crisismanagementteam (CMT) bij elkaar is geweest.
Op PL97 zitten een aantal diensten (HR en ICT) maar ook instituten op educatief terrein (lerarenopleidingen en Pabo) plus een bedrijfsrestaurant.


