Trajectum organiseert samen met Studium Generale de Docent van het Jaar verkiezing. Je favoriete docent nomineer je via trajectum.hu.nl/docentvanhetjaar
Trajectum organiseert samen met Studium Generale de Docent van het Jaar verkiezing. Je favoriete docent nomineer je via trajectum.hu.nl/docentvanhetjaar
Ik wil graag stemmen op Lieske Douma, ze is net begonnen als docent NGT (Nederlandse Gebaren Taal) en weet dus precies waar wij als studenten tegenaan lopen en hoe je dit kan oplossen. Ze doet heel veel voor ons en dit waardeer ik zeer.
Annemarie Verhoef
1510883
klas 4lv1
hoi hoi…
Mijn stem gaat uit naar Stephanie Edwards. Dit jaar heb ik meer uit een vak kunnen halen dan dat ik ooit had gedacht. Ze stimuleert, geeft uitdaging en is duidelijk en helder!! Ze brengt ook plezier in de les en laat zien dat vakdidactiek en zelfs literatuur niet saai hoeft te zijn.
Lily Sambre
FE Engels 1524384
Al mijn stemmen gaan uit naar Huub Direcks van de opleiding Maatsschappelijk Werk.
Huub Direcks =
Boeiend, bereikbaar, kennis van zaken door zijn jaren lange ervaring als Maatschappelijk Werker. gecombineerd met zijn gevoel voor humor, zijn open houding, zijn interesse in de medemens. Dat zijn de woorden waar ik Huub mee kan omschrijven. Mijn stem heb je sowieso. Groetjes Habieba Aaras klas 3b
Mijn stem gaat overduidelijk naar Huub Notermans.
Zijn wijze van lesgeven geeft studenten Creatieve Therapie (richting drama) dé perfecte leerschool. Ze mogen niet alleen breed experimenteren, maar ook onwijs op hun bek gaan en daarmee de belangrijkste dingen van het vak leren. Ook als is het een kleine discipline op de HU, Huub is een uitstekende docent met een enorme hoeveelheid tekstboekkennis.
Huub is daarnaast een fijn mens en sympathiek in de omgang, wat het erg prettig maakt in de lessen.